Kdo je on-line

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ví­táme Vás na stránkách obce Prchalov.

Prchalov se nachází v krásné lokalitě, na rozdíl od většiny vesnic v regionu neleží v údolí kolem potoka, ale na mírném návrší asi 2 km severozápadně od Příbora v nadmořské výšce 308 m.

Svatodušní­ vycházka

Aktuality

Sbor dobrovolných hasičů v Prchalově si Vás dovoluje pozvat na tradiční

SVATODUŠNÍ VYCHÁZKU

která se koná dne 19. května 2013 od 14 hodin na výletišti v Prchalově.

K tanci a poslechu hraje „Petřvalďanka“.

Připraveno pro Vás bude občerstvení: vaječina, párky z udírny.

Pro děti kolo štěstí. Vstupné dobrovolné

Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Svátek matek

Aktuality

U příležitosti Svátku matek, pořádáme již 10. výstavu.

Letošní téma je Svatba a vše co s ní souvisí. Výstavka proběhne ve dnech 11. a 12. května 2013 vždy od 14 hodin do 18 hodin v sále pohostinství U Simprů. V neděli od 15 hodin je naplánován kulturní program, ve kterém vystoupí děti s básníčkama a zazpívají sestry Juřenovy.

Pokud máte doma něco zajímavého k tomuto tématu / zajímavé fotografie, svatební šaty, kytice, pozvánky, blahopřání a jiné/ prosíme o zapůjčení. Chtěli bychom ukázat jak probíhaly svatby v letech minulých a dnes. V případě zájmu se obraťte na p. Tobolovou, Hoffmannovou nebo Sochovou.

Dětský maškarní­ ples

Aktuality

Sbor dobrovolných hasičů pořádá dětský maškarní ples, který proběhne v neděli 3.2.2013 od 14 hodin v hostinci "U Simprů". Masky a děti vstupné zdarma, dospělí 30 Kč.

Hasičský ples

Aktuality

Sbor dobrovolných hasičů Vás zve na hasičský ples,který se koná v pátek 1.2.2013 od 19 hodin v hostinci "U Simprů" K tanci bude hrát skupina "Maras banda". Vstupné 50 Kč.

Vánoční­ dí­lna

Vážení spoluobčané,

dne 23. listopadu pořádá SDH Prchalov a Osadní výbor Prchalov, již tradiční vánoční tvoření. Od 16 hodin v místnosti osadního výboru mohou vánoční dekorace tvořit děti se svými rodiči a od 19 hodin pak rádi přivítáme občany, kteřísi chtějí posedět a přitom něco vytvořit, popřípadě naučit se něco nového. Přineste si sebou materiál k výrobě vánoční výzdoby.

Krmášová zábava

SDH Prchalov zve všechny občany a své příznivce na tradiční KRMÁŠOVOU ZÁBAVU,

která se koná v sobotu 20. 10. 2012 od 19 hodin v HOSTINCI U SIMPR.

K tanci hraje J. Štolpa. Připraveno bude občerstvení a tombola.

Vstupné 40Kč. Přijďte se pobavit s přáteli.

Volejbalový turnaj

Turnaj ve volejbale Prchalov cup 2012

V sobotu 22. 9. 2012 se uskuteční tradiční volejbalový turnaj na
prchalovském výletišti.

Podmínka účasti:

v družstvu jsou minimálně 2 ženy.

Turnaj je určen pro rekreační hráče.

Za družstvo se vybírá startovné ve výši 100,-Kč.

Začátek turnaje ve 9.00 hod.

Herní systém bude určen podle počtu přihlášených.

Přihlášky zasílejte do čtvrtku 20. 9.

Kontakt: Dan Kuliha dan.kuliha@atlas.cz
Alena Sochová sochovaA@email.cz

Táborák

Aktuality

Sbor dobrovolných hasičů  v Prchalově s ukončením prázdnin, si Vás dovoluje pozvat na Zábavní odpoledne pro děti dne 31. srpna 2012 od 16 hodin na výletišti v Prchalově. Pro děti máme připraveny soutěže a hry o ceny. Večer zpříjemní muzikanti hrou na harmoniku, kytaru a housle. K občerstvení: špekčky, pivo, nealko. Na Vaši účast se těší pořadatelé

DEN MATEK

Aktuality

Sbor dobrovolných hasičů a Osadní výbor v Prchalově pořádá u příležitosti Svátku svátku matek již tradiční výstavu. Letošní téma je zaměřené na

dětské kočárky a panenky

Výstava proběhne ve dnech 12. a 13. května 2012 v hostinci U Simprů od 14 hodin.

V neděli 13. května od 15 hodin začne kulturní program, který si pro nás připravily naše děti.

Je taky pro Vás připraveno malé občerstvení. Srdečně zveme všechny občany.

Pokud máte zájem ukázat své kočárky i jiným kontaktujte prosím p. Brožovou, Tobolovou a Sochovou.

Upozornění­ občanům

Aktuality

Upozorňujeme občany, že u bývalé prodejny Jednota je umístěn nový kontejner na drobné elektrospotřebiče, jako jsou vybité baterie, žehličky, mobily, mixéry a jiné drobné elektrospotřebiče.

Upozornění­ občanům

Aktuality

V sekci ke stažení - novinky najdete dokument k přistavení kontejneru na odpad v naší obci.

Vygenerované za: 0.06 sekund
1,442,182 návštěv